איפור קבוע בנהריה

איפור קבוע בנהריה

כל אישה שרוצה להיראות טוב, אם זה ביום-יום ואם באירועים מיוחדים, דואגת להתאפר בצורה שמחמיאה לה. לפעמים, פעולת האיפור מתישה ואורכת זמן רב, ויש נשים רבות אשר רוצות לחסוך לפחות חלק מן העבודה הזו, ולהשיג מראה נאה ומרשים באופן קבוע, בלי לחזור על הפעולה מידי יום.

אצל בתיה, כל אחת יכולה ליהנות מאיפור קבוע בנהריה, שחוסך זמן ומאמץ ונראה נפלא.

איפור קבוע בנהריה

איפור קבוע, כשמו כן הוא – איפור שנשאר על הפנים באופן קבוע. איפור קבוע נעשה, באופן עקרוני, בצורה דומה לקעקועים, אולם מדובר בחומרים שונים ובשיטת עבודה שונה מעט, כאשר המשמעות היא שניתן להשיג הרבה מאד גוונים של איפור קבוע (שלא כמו קעקועים שמוגבלים לגוונים מסוימים מאד), ומצד שני – איפור קבוע אינו נשאר לנצח, ולרוב הוא מחזיק מעמד למשך שלוש עד ארבע שנים.

בדרך כלל מבצעים איפור קבוע בחלקים מסוימים של הפנים, ולא איפור מלא, על מנת שניתן יהיה בכל זאת לשנות את המראה על פי האירוע שאליו מגיעים, הבגדים וכדומה.

מרבית הנשים שמבצעות איפור קבוע מתמקדות בעיקר באזור הגבות, על מנת להעניק לגבות מראה נאה ויפה באופן קבוע, מבלי לטרוח עליו מחדש מידי יום – מכיוון שהעבודה על איפור הגבות היא אכן עבודה קשה יחסית לשאר חלקי האיפור.

שיטות איפור קבוע

  • איפור קבוע בשיטת ההצללה.

  • איפור קבוע בשיטת השערה.

 

לכל שיטה ישנם יתרונות המאפשרים התאמה מלאה לסגנון האיפור הקבוע המבוקש ולאזור המטופל. התמחות בשיטות האיפור מאפשרות ​לנו להעניק ללקוחותינו את המראה המבוקש.

בתיה – מכון לטיפוח וליופי

אצל בתיה – מכון לטיפוח וליופי, כל אחד יכולה ליהנות מאיפור קבוע בנהריה מקצועי בכל חלקי הפנים, במגוון שיטות מקצועיות אשר מבטיחות תוצאות מושלמות ומראה זוהר ונפלא. בתיה משתמשת בשיטות מגוונות על מנת ליצור מראה טבעי ויפה, אשר מעניק לך את המראה המושלם.

נגישות