ימי הולדת ספא

כל ילדה ונערה מחפשת דרכים מעניינות ומיוחדות לחגוג את יום ההולדת שלה. כאשר מגיעים לבת מצווה, למשל, הרף עולה, וכל אחת מנסה למצוא את הדרך המושלמת לחגוג. הטרנד של ימי הולדת ספא הולך ונעשה נפוץ יותר ויותר בשנים האחרונות, והרבה מאד ילדות ונערות נהנות מן הפעילות הייחודית הזו. אצל בתיה במכון לטיפוח וליופי, ניתן לערוך ימי הולדת ספא מושלמים.

ימי הולדת ספא

ימי הולדת ספא הם ימי הולדת שבהם הילדה או הנערה חוגגת עם מספר חברות קרובות, במכון ספא וטיפוח מקצועי. ימי הולדת ספא מאפשרים לילדות להרגיש גדולות, וליהנות מפינוקים נשיים מיוחדים.

ימי הולדת ספא אצל בתיה כוללים טיפולים שונים של טיפוח, כמו למשל טיפוח הציפורניים, איפור מקצועי, טיפולי פנים וטיפולי ספא נוספים שמעניינים את הילדות, על פי הגיל, כמובן. ימי הולדת ספא הם פינוק מיוחד, שמעניק תשומת לב אישית לילדת יום ההולדת, ומפנק אותה בדיוק בדברים שמתאימים לה.

בתיה – מכון לטיפוח וליופי

בתיה מציעה לכל ילדה אפשרות של ימי הולדת ספא במכון לטיפוח וליופי אותו היא מנהלת. ימי הולדת ספא במכון של בתיה הם ימי הולדת מושלמים, שמציעים את כל הפינוקים שהילדות והנערות יכולות ליהנות מהם, בחגיגה חברותית ומגבשת.

בנוסף, מציעה בתיה גם אפשרות לרכוש במקום תכשיטים ואקססוריז מעניינים, שמתאימים לכל ילדה – תיקים, צמידים, תכשירי איפור וטיפוח, פריטי אופנה מגוונים ועוד, כך שחוויית יום ההולדת נעשית מושלמת ממש, עם מתנות קטנות ופינוקים מדהימים שמהנים כל אחת.

נגישות