הסרת שיער בשעווה

הסרת שיער היא פעילות שכל אישה ממוצעת מבצעת אחת ליום, שבוע, חודש או יותר, בהתאם לצורך. לכולנו יש שיער שצומח במקומות שונים בגוף, ולא תמיד אנו מעוניינים בשיער הזה.

השיטות השונות של הסרת שיער מאפשרות לכל אישה להשיג עור חלק, בכל חלקי הגוף, ללא שיער מיותר. אצל בתיה – מכון לטיפוח וליופי, תוכלי גם את ליהנות ממגוון סוגים של טיפולי הסרת שיער.

הסרת שיער בשיטה המסורתית – שעווה

השיטה המסורתית והמוכרת ביותר של הסרת שיער היא השעווה. בשיטה זו, מורחים שעווה חמה (המיועדת לטיפול כזה, כמובן), על האזור שממנו רוצים להסיר את השיער, ולאחר מכן, באמצעות רצועת בד מיוחדת, מסירים את השעווה שהתקשתה מעט מן העור, ואיתו מסירים את השערות המיותרות מהאזור.

הסרת שיער בשיטה המסורתית – שעווה היא שיטה יעילה ונוחה מאד, אם כי היא כרוכה גם בכאב, אשר עוצמתו משתנה מאדם לאדם ועל פי האזור בגוף ממנו מסירים את השיער.

נשים רבות מוצאות כי הסרת שיער בשעווה מתאימה להן, וישנן גם נשים אשר מבצעות את הפעולה הזו באופן עצמאי. עם זאת, נשים שיש להן הרבה שיער, או כאלה המעוניינות בעיצוב גבות בשעווה, מגיעות לבצע את הטיפול אצל קוסמטיקאית מקצועית.

בתיה – הסרת שיער בשעווה

אצל בתיה תוכלי גם את ליהנות מהסרת שיער בשיטה המסורתית – שעווה, בצורה המקצועית והאיכותית ביותר. למעוניינות ביותר, מציעה בתיה גם מגוון שיטות מתקדמות של הסרת שיער לצמיתות.

נגישות