איפור קבוע

איפור קבוע – למראה מושלם

כל אישה שרוצה להיראות טוב, אם זה ביום-יום ואם באירועים מיוחדים, דואגת להתאפר בצורה שמחמיאה לה. לפעמים, פעולת האיפור מתישה ואורכת זמן רב, ויש נשים רבות אשר רוצות לחסוך לפחות חלק מן העבודה הזו, ולהשיג מראה נאה ומרשים באופן קבוע, בלי לחזור על הפעולה מידי יום. אצל בתיה, כל אחת יכולה ליהנות מאיפור קבוע איכותי, שחוסך זמן ומאמץ ונראה נפלא.

איפור קבוע

איפור קבוע, כשמו כן הוא – איפור שנשאר על הפנים באופן קבוע. איפור קבוע נעשה, באופן עקרוני, בצורה דומה לקעקועים, אולם מדובר בחומרים שונים ובשיטת עבודה שונה מעט, כאשר המשמעות היא שניתן להשיג הרבה מאד גוונים של איפור קבוע (שלא כמו קעקועים שמוגבלים לגוונים מסוימים מאד), ומצד שני – איפור קבוע אינו נשאר לנצח, ולרוב הוא מחזיק מעמד למשך שלש עד ארבע שנים.

בדרך כלל מבצעים איפור קבוע בחלקים מסוימים של הפנים, ולא איפור מלא, על מנת שניתן יהיה בכל זאת לשנות את המראה על פי האירוע שאליו מגיעים, הבגדים וכדומה.

מרבית הנשים שמבצעות איפור קבוע מתמקדות בעיקר באזור הגבות, על מנת להעניק לגבות מראה נאה ויפה באופן קבוע, מבלי לטרוח עליו מחדש מידי יום – מכיוון שהעבודה על איפור הגבות היא אכן עבודה קשה יחסית לשאר חלקי האיפור.

איפור קבוע בשיטת ההצללה

איפור קבוע בשיטת ההצללה – שיטה שמתאימה למי שיש לה גבות מלאות, אך מעוניינת להעניק להן הדגשה. בשיטה זו מציירים נקודות קטנות של איפור מתחת לשערות הגבה, על מנת להעניק להן הצללה ומראה מלא יותר.

איפור קבוע בשיטת ההצללה, הוא שיטה שבה ניתן ליצור מראה נאה ומאופר באופן קבוע, מבלי להזדקק לאיפור רגיל מידי יום. איפור קבוע בשיטת ההצללה לא נעשה בכל חלקי הפנים, על מנת שניתן יהיה לשנת את המראה בהתאם לצורך. לרוב, האיפור מתמקד בעיקר בגבות ובשפתיים. אצל בתיה, כל אחת יכולה ליהנות מאיפור קבוע מושלם ויפהפה בכל אזור של הפנים.

איפור קבוע בשיטת ההצללות בגבות

איפור קבוע בגבות נועד ליצור מראה מלא ונאה של הגבות. הוא מיועד לנשים שמעבות את הגבות באמצעות עיפרון או מוצרי איפור אחרים, ומעוניינות לחסוך את העבודה הזו ולהיראות נפלא.

איפור קבוע בשיטת ההצללות בשפתיים

איפור קבוע לשפתיים מיועד בעיקר להדגשה והבלטה של השפתיים, יצירה של מסגרת נאה לשפתיים וכדומה. איפור קבוע לשפתיים חוסך לא פעם את הצורך בשימוש בשפתון.

איפור קבוע בשיטת השערה

איפור קבוע בשיטת אפקט השערה – שיטה שמיועדת לבעלות גבות דלילות, בהירות מאד, או למי שאין לה גבות כלל. בשיטה זו יוצרים מראה דמוי שערה ממש בכל נקודה, כך שהמראה המתקבל בסופו של דבר הוא מראה של גבה טבעית לחלוטין.

בתיה – מכון לטיפוח וליופי

אצל בתיה – מכון לטיפוח וליופי, כל אחד יכולה ליהנות מאיפור קבוע מקצועי בכל חלקי הפנים, במגוון שיטות מקצועיות אשר מבטיחות תוצאות מושלמות ומראה זוהר ונפלא. בתיה משתמשת בשיטות מגוונות על מנת ליצור מראה טבעי ויפה, אשר מעניק לך את המראה המושלם.

נגישות