פדיקור רפואי

פדיקור רפואי

כפות הידיים והרגליים צריכים טיפול מיוחד, ומגיע להם יחס הוגן. את זה הם יקבלו אצל בתיה מכון לטיפוח וליופי על ידי פדיקוריסטית מקצועית בעלת ניסיון וידע מקצועי רב.

פדיקור מקצועי

כדי לקבל מראה מושלם של כף רגל יש צורך לשמור ולהגן עליהם. דבר ראשון בבית – בעזרת טיפול נכון של כף הרגל על ידי תכשירים מיוחדים למריחה כדי לשמור עליהם מפני יובש, הופעת סדקים וכדומה, ודבר שני במכון קוסמטיקה שיעניק להם את הטיפול הנכון ואת המראה המושלם בעזרת פדיקור מקצועי. במהלך פדיקור רפואי מקצועי מסירים עור קשה מכף הרגל, מטפלים ביבלות (אם יש), פטריות באצבעות זוכות אף הם ליחס הוגן. חשוב מכל לעשות את זה במכון מקצועי ומיומן כדי לשמור על עור כף הרגל מבחינה בריאותית וגם לסייע לריפויו המוחלט.

פדיקור לחולי סכרת

טיפולי פדיקור לחולי סכרת בכפות הרגליים נעשים בדרך כלל למטרת יופי ואסתטיקה אך לפעמים זקוקים להתייחס יותר לחלק הרפואי. כאשר הציפורניים סובלות מפטרת, או שישנה אקזמה באצבעות, וכמובן אם מדובר בחולי סכרת הזקוקים לאבחון מיוחד – יש לגשת אל מכון קוסמטי מיומן שיבצע זאת.

חולי סכרת זקוקים ליחס מיוחד ועליהם לשים היטב לב לאצבעות רגליהם במיוחד. פצע קטן ברגל שאינו מטופל עלול לגרום אסון. היות והנימים הקטנים של כלי הדם של כף הרגל עלולים להיסתם. אבחון מקצועי של מכון רפואי יכול לזהות האם משהו מתחיל, והאם יש מקום לטפל בכף הרגל כדי למנוע זיהומים עתידיים ופגיעה בכף הרגל באופן שאין לו תקנה.

ההבטחה והתוצאה

אצל בתיה מכון לטיפוח וליופי לא מדברים סתם במילים, אצלו התוצאה היא זו שמדברת. כאשר מטופלת חווה בעצמה שינוי במצב רגליה או ידיה אחרי טיפול מסור במכון שלנו, היא כבר לא צריכה שישכנעו אותה לבוא. עבורה זה מספיק.

בתיה – מכון לטיפוח וליופי

אצל בתיה – מכון לטיפוח וליופי, אין מה לחשוש, אצלנו כל התהליכים של מניקור רפואי או פדיקור רפואי נעשים על הצד הבטיחותי והנכון. אנו מבצעים טיפולי יופי לידיים ולרגליים שלא נופלים בשום דבר ברמת הבריאות וההיגיינה.

נגישות