הסרת שיער לגברים

בשנים האחרונות הפכה הבחירה של גברים רבים בגוף חלק ונטול שערות, לעובדה מוגמרת כאשר השיטה המועדפת על רוב הגברים היא ביצוע טיפול הסרת שיער בלייזר אשר מספקים את התוצאות הטובות ביותר לאורך זמן הן ברמת הכיסוי, הן ברמת המחיר והן ברמת כמות הטיפולים הנדרשת.

הסרת שיער היא מהטיפולים הקוסמטיים הנפוצים והנחוצים ביותר. גברים רבים  מעוניינים להסיר שיער ממקומות שונים בגוף, החל מהגבות, במטרה לשוות להן מראה מסודר ויפה יותר, ועד לשאר אזורי הגוף – גב, בית שחי, רגליים, בטן, ידיים ועוד. הסרת שיער יכולה להתבצע בשיטות שונות. את חלקן ניתן לבצע בבית באופן ידני, עבור שיטות אחרות מומלץ להיעזר ביד מקצועית של קוסמטיקאית מומחית, ואילו שיטות אחרות – כגון הסרת שיער בלייזר – נעשות אך ורק במכוני קוסמטיקה מתקדמים.

יש לנו מבצעים מיוחדים עבורך:

 

שיטות של הסרת שיער

השיטות השונות של הסרת שיער מתחלקות לשיטות הדורשות תחזוקה שוטפת (שעוות, גילוח וכיו"ב) ולשיטות של הסרת שיער לצמיתות (לייזר, אפילציה וכיו"ב). כיום הרוב המוחלט של הגברים המעוניינים להסיר שיער מהגוף בוחרים בשיטות מתקדמות המבטיחות הסרת שיער לצמיתות בכדי להימנע מהצורך לחזור על הפעולה שוב ושוב אחת למספר ימים ועד חודש, לפי השיטה וקצב הצמיחה.

יתרונות מכשיר הסרת שיער בלייזר DCP בשיטת 4MP

  • קיצור מספר הטיפולים ב-30%.
  • שליטה מלאה בכל הפרמטרים.
  • ללא ג'ל או חומרי אלחוש.
  • טיפול יעיל לאורך כל סדרת הטיפולים.
  • כל ידית בעלת אורך גל אחר לטיפול מדויק ויעיל המאפשר שילוב של מספר אורכי גל.
  • מערכת קירור ייחודית ויציבה המאפשרת טיפולים בטוחים ואפקטיביים.

בתיה – מכון הסרת שיער בכל השיטות

אצל בתיה תוכל ליהנות ממגוון שיטות של הסרת שיער, משעווה בסיסית ועד טיפולי 4mp להסרת שיער לצמיתות. אצל בתיה תוכל לקבל ייעוץ מקצועי באשר לשיטה המתאימה לך ביותר, ולבצע את הטיפולים השונים בצורה המקצועית ביותר, בעזרת המכשור המתקדם ביותר. בוא גם אתה ליהנות מהסרת שיער מקצועית, איכותית וקבועה, רק אצל בתיה!

נגישות