הסרת שיער – בשיטת הIPL

הסרת שיער, זו המומחיות של בתיה!

שיער צומח בגופנו באזורים רבים, לאו דווקא באזורים שבהם היינו מעוניינים בשיער. לכן, הסרת שיער היא תחום קוסמטי נפוץ וחשוב, במיוחד בכל הנוגע לנשים. אצל בתיה – מכון לטיפוח וליופי, תוכלי לעבור את כל סוגי הטיפולים של הסרת שיער בצורה מקצועית ואיכותית.

הסרת שיער היא מהטיפולים הקוסמטיים הנפוצים והנחוצים ביותר. נשים רבות (וגם לא מעט גברים) מעוניינות להסיר שיער ממקומות שונים בגוף, החל מהגבות, במטרה לשוות להן מראה מסודר ויפה יותר, ועד לשאר אזורי הגוף – פנים, בית שחי, רגליים, בטן, ידיים, מפשעה ועוד. הסרת שיער יכולה להעירך בדרכים רבות. את חלקן ניתן לבצע בבית באופן ידני, עבור שיטות אחרות מומלץ להיעזר ביד מקצועית של קוסמטיקאית מומחית, ואילו שיטות אחרות נעשות אך ורק במכוני קוסמטיקה מתקדמים.

יש לנו מבצעים מיוחדים עבורך:

שיטות של הסרת שיער

השיטות השונות של הסרת שיער מתחלקות לשיטות שזקוקות לתחזוקה תכופה, לשיטות של הסרת שיער לצמיתות. הרבה נשים מעדיפות, לפחות באזורים מסוימים של הגוף, לבצע הסרת שיער לצמיתות, על מנת להימנע מהצורך לחזור על הפעולה שוב ושוב אחת למספר ימים ועד חודש, לפי השיטה וקצב הצמיחה.

יתרונות DCP בשיטת 4MP

  • קיצור מספר הטיפולים ב-30%.

  • שליטה מלאה בכל הפרמטרים.

  • ללא ג'ל או חומרי אלחוש.

  • טיפול יעיל לאורך כל סדרת הטיפולים.

  • כל ידית בעלת אורך גל אחר לטיפול מדויק ויעיל המאפשר שילוב של מספר אורכי גל.

  • מערכת קירור ייחודית ויציבה המאפשרת טיפולים בטוחים ואפקטיביים.

בתיה – מכון הסרת שיער בכל השיטות

אצל בתיה תוכלי ליהנות ממגוון שיטות של הסרת שיער, משעווה בסיסית ועד טיפולי 4mp להסרת שיער לצמיתות. אצל בתיה תוכלי לקבל ייעוץ מקצועי באשר לשיטה המתאימה לך ביותר, ולבצע את הטיפולים השונים בצורה המקצועית ביותר, בעזרת המכשור המתקדם ביותר. בואי גם את ליהנות מהסרת שיער מקצועית, איכותית וקבועה, רק אצל בתיה!

נגישות