הצרת היקפים

הצרת היקפים COOLSHAPING

אנו שמחים להביא את הבשורה המתקדמת ביותר בתחום הצרת ההיקפים – מכשיר ה-COOLSHAPING מבית המותג המוביל 4mp.

הצרת היקפים

טכנולוגיה חדשה מבית 4MP! המכשיר המוביל בטיפולי גוף!נפטרים מהשומן באמצעות הקפאה של תאי השומן! מכשיר ה-coolshaping מציע את הפתרון המתקדם ביותר לטיפול במצבורי שומן, הצרת היקפים וחיטוב הגוף. שילוב 3 הטכנולוגיות משפר את אפקטיביות הטיפול ומאפשר טיפול קל, נעים וללא תופעות לוואי.

הקפאת שומן

CRYOLIPOLYSIS – הינה טכנולוגיה לא פולשנית המייצרת חשיפה מבוקרת לקור באזורים בהם קיימים מצבורי שומן. הקור מועבר לתאי השומן המצויים בשכבת האפידרמיס מבלי לפגוע בעצבים וברקמות האחרות. קירור של תאי השומן גורם לפירוק תאי השומן ובכך להפחתה ניכרת במצבורי השומן, בנוסף מעצב ומחטב את הגוף ומשפר את מראה הצלוליט.

VACUUM – בזכות הוואקום יוצרים טיפול ללא כאבים וטיפול שמצליח בצורה מבוקרת יותר לקרר ולהשפיע אפקטיבית רק על תאי השומן ולא על הרקמות הסובבות. המכשיר משלב בתחילת הטיפול ובסופו עיסוי שמזרז את תהליך הפירוק של תאי שומן שהוקפאו בהמשך הטיפול.

Led – מסייע בתהליכי ריפוי של העור ומשפר את זרימת הדם והחמצן שבתא.

בתיה – הצרת היקפים בשיטת coolshaping

אצל בתיה – מכון לטיפוח ויופי, תוכלי לבצע טיפולי הצרת היקפים מתקדמים בצורה מקצועית ואיכותית, באמצעות מכשיר ה-COOLSHAPING מבית 4mp, תוך אבחון של הצרכים שלך ושל דרכי הטיפול המומלצות. עם בתיה, את נמצאת בידיים הטובות ביותר, ותוכלי לצאת מן הטיפול ולהיראות נהדר!

מכשיר ה-COOLSHAPING

מכשיר ה-coolshaping מציע את הפתרון המתקדם ביותר לטיפול במצבורי שומן, הצרת היקפים וחיטוב הגוף. שילוב 3 הטכנולוגיות משפר את אפקטיביות הטיפול ומאפשר טיפול קל, נעים וללא תופעות לוואי.

COOLSHAPING בערוץ 10

מכשיר הקולשייפינג המכשיר המוביל בהצרת היקפים.

השתתפות בתכנית מילון היופי בערוץ 10, דו שיח על ההצלחה הגדולה של הטיפולים במכשיר זה, תוצאות טיפולים מדהימות.

הצגת הטכנולוגיה

ד"ר חגי בצר – מנהל תחום הצרת היקפים ב-4mp, מסביר על פעילות מכשיר ה-COOLSHAPING.

נגישות