מיצוק עור הפנים

מיצוק עור הפנים בשיטת 4mp

נשים רבות רוצות להיראות טוב, לא רק בפנים אלא בכל מראה הגוף. תופעות כמו צלוליט ועור מדולדל, אשר נגרמות מסיבות רבות כמו גיל, הריונות, השמנה, הרזיה מהירה ועוד גורמות לעור הגוף להיראות לא אסתטי ולא נעים, וכל אישה הסובלת מן התופעות הללו תרצה לנסות להסיר, להעלים או לטשטש אותן. עם בתיה, תוכלי גם את לטפל בצלוליט ובמיצוק עור הפנים בשיטת 4mp בצורה המקצועית והטובה ביותר.

טיפולי מיצוק עור הפנים בשיטת 4mp

טיפולי מיצוק עור הפנים מבצעים פעולה המחזירה את המוצקות לעור, כלומר גורמים לעור לקבל נפח וטונוס גבוה. עם ההתבגרות נוצרת ירידה ביצור הקולגן בגופנו – החלבון אשר מעניק לעורנו את הגמישות והאלסטיות יחד עם אלסטין. ככל שאנו מתבגרים יורד יצור הקולגן וכתוצאה מכך העור הופך להיות דליל יותר, חסר לחות ובעל מראה נפול ויבש.

טיפולי מיצוק עור הפנים באמצעות מכשור מתקדם מבית חברת 4mp מחדירים לעור חומרי לחות המעניקים לו מראה מלא חיים, גמישות, אלסטיות וחיוניות ולמעשה מחזירים לו את נעוריו.

את טיפולי מיצוק עור הפנים נתחיל לאחר שביצענו אבחון מדויק של סוג העור. לאחר מכן ניצור תכנית של סדרת טיפולים אשר משתנה מלקוחה ללקוחה כאמור בהתאם לסוג העור של כל אחת.

הטיפולים מתבצעים באמצעות מכשור מתקדם הנמצא בחזית הטכנולוגיה של עולם האסתטיקה מבית חברת 4mp – אשר שילוב יכולותיו יחד עם הידע המקצועי של בתיה והחומרים המזינים – יעניקו לעורך את המראה המבוקש.


בתיה – טיפולים מתקדמים למיצוק עור הפנים

אצל בתיה – מכון לטיפוח וליופי, תוכלי לבצע טיפולי מיצוק עור הפנים בשיטת 4mp בצורה מקצועית ואיכותית, תוך אבחון של הצרכים שלך ושל דרכי הטיפול המומלצות. עם בתיה, את נמצאת בידיים הטובות ביותר, ותוכלי לצאת מן הטיפול ולהיראות נהדר.

נגישות