מניקור בשלומי

טיפולי מניקור בשלומי

נשים בארץ ובעולם דואגות לטיפוח הגוף ורובן מגיעות למכוני הטיפוח והיופי על מנת ליהנות מטיפולי מניקור בשלומי על ידי קוסמטיקאית מקצועית ומנוסה. טיפוח כף היד חשוב לגברים ולנשים כאחד וסביב תחום זה התפתחה תעשייה שלמה של תכשירים, לקים, קרמים, סבונים מיוחדים ושיטות עבודה יעילות. מניקור נועד לטפח את ציפורני הידיים ועור כף היד הנחשב לעדין במיוחד.

השריית הידיים

לפני התחלת טיפולי מניקור בשלומי ולאחר הסרת שכבת הלק הישנה נהוג להשרות את כפות הידיים בקערית מניקור מיוחדת עם סבונים וחומרי טיפוח שונים. השריית כפות הידיים במים החמימים מסייעת לקוסמטיקאית להסיר שכבות של תאי עור מתים וכן כדי להבריא ולחדש את הציפורן.

 

בריאות הציפורן

מניקור מתאים לנשים ולגברים עם ציפורניים קצרות או ארוכות. קוסמטיקאית מקצועית מורחת תכשירים שונים שנועדו לריכוך עור כפות הידיים. חלק מהתכשירים מכילים שמנים טבעיים שמרגיעים את העור ומצעירים אותו. ישנם טיפולי מניקור רפואי בשלומי וטיפולים קוסמטיים בלבד, חשוב להקפיד על שלב מריחת הקרמים כדי ליהנות ממראה עור טבעי ובריא.

 

השלמת הטיפול

מניקור קוסמטי בשלומי נועד לטיפוח הציפורניים והעור של כפות הידיים בעוד מניקור רפואי נועד לסייע להסרת שכבות העור הישנות, בדיוק כפי שעושים בפילינג, להזין את העור ולטפח את הציפורניים שסובלות מזיהום, מהצטברות לכלוכים, משריטות ומנזקים נוספים במהלך העבודה ומלאכות הבית, כמו גם לחדש את תאי העור ולסייע למי שיש לו ציפורניים חלשות שנשברות ונסדקות מהר. כדי להשלים את הטיפול מורחים שכבת לק וכאן ניתן להתאים את הטיפול בהתאמה אישית מלאה לדרישות הלקוחה וטעמה האישי.

 

מראה מושלם

אחרי טיפול מניקור בשלומי כף היד והציפורניים זוכים למראה רענן ויפהפה. כפות ידיים וציפורניים מטופחות הן כרטיס ביקור חשוב לכל אחד ואחת, לכן מומלץ להגיע לקוסמטיקאית בהתאם לצורך וליהנות מטיפול מניקור מפנק, מרגיע ונעים שחשוב הן לשמירה על בריאות הציפורניים ועור כך היד והן למראה מושלם, טרי ורענן.

נגישות