פטרת ציפורניים

פטרת ציפורניים

כאשר כפות הרגליים בידיים טובות – טיפול בבעיית פטרת ציפורניים בכפות הרגליים נעשים בדרך כלל למטרת יופי ואסתטיקה אך לפעמים זקוקים להתייחס יותר לחלק הרפואי. כאשר הציפורניים סובלות מפטרת, או שישנה אקזמה באצבעות, וכמובן אם מדובר בחולי סכרת הזקוקים לאבחון מיוחד – יש לגשת אל מכון קוסמטי מיומן שיבצע זאת.

פטרת בציפורניים

פטרת ציפורניים היא למעשה מחלה שפוגעת בציפורניים ומדובר בסוג של פטרייה שמתפשטת בה. עקב התפשטותה המהירה קשה להיפטר ממנה, והיא גם עוברת מציפורן לציפורן במהירות רבה.

פטרת גורמת למראה לא נעים של הציפורן, הציפורן נראית שחורה או ירוקה, ולפעמים אפילו אכולה.

טיפול בפטרת ציפורניים

מגוון הטיפולים המוצע בקופות החולים לצורך הסרת פטרת ציפורניים כוללים לרוב טיפול תרופתי אשר משפיע באופן משמעותי על תפקודי הגוף השונים. לעומת זאת, טיפולי פטרת ציפורניים אצל בתיה מכון לטיפוח וליופי, מתבצעים באמצעות תכשירים ייעודיים המאפשרים הענקת טיפול מיטבי המעניק תוצאות אולטימטיביות בתוך פרק זמן קצר.

הטיפולים הייחודים המוצעים אצלנו, יאפשרו לך ליהנות מכפות רגליים במצב אסתטי מושלם במהירות כאשר את התוצאות הראשונות ניתן לראות כמעט באופן מיידי לאחר הטיפולים הראשונים.

ההבטחה והתוצאה

אצל בתיה מכון לטיפוח וליופי לא מדברים סתם במילים, אצלו התוצאה היא זו שמדברת. כאשר מטופלים חווים את השינוי במצב רגליהם אחרי טיפול מסור במכון שלנו, הם כבר מפיצים את היתרונות שלנו.

בתיה – מכון לטיפוח וליופי

אצל בתיה – מכון לטיפוח וליופי, אין מה לחשוש, אצלנו כל התהליכים של טיפולי הסרת פטרת ציפורניים נעשים על הצד הבטיחותי והנכון, תוך הקפדה על רמת ההיגיינה הגבוהה ביותר, שימוש בתכשירים מתקדמים ואיכותיים – כל אלו בשילוב ניסיון רב שנים ומקצועיות – מבטיחים לך כפות רגליים נקיות מפטרת.

נגישות