קוסמטיקאית בנהריה

קוסמטיקאית בנהריה

עולם הקוסמטיקה עובר שינוי מהפכני בשנים האחרונות וכיום כל קוסמטיקאית נעזרת בשיטות חדשניות, במכשור חדיש ובמגוון תכשירים איכותיים שיוצאים לשוק חדשות לבקרים.

כאשר מחפשים קוסמטיקאית בנהריה חשוב לבדוק מהו ניסיונה, היכן רכשה את השכלתה ובאיזה טיפולים היא מתמחה. כמו כן, כדאי לבקר במכון שלה כדי להתרשם מרמת הניקיון במקום, מהציוד ומרמת השירות ללקוחות.

התאמת החומר ללקוח

תחום הקוסמטיקה התמקצע מאוד בשנים האחרונות וכיום ניתן לבחור קוסמטיקאית רגילה בנהריה, רפואית או פרא רפואית. ההבדל בין הקוסמטיקאיות נעוץ בעיקר ברמת הידע שלהן ובהכשרתן לעסוק גם בטיפולים הנושאים אופי רפואי. קוסמטיקאית רפואית או קוסמטיקאית פרא רפואית מוסמכת לאבחן את העור של הלקוח ולהתאים עבורו תכשירים בעלי חומר פעיל. כמו כן היא יכולה לבצע טיפולים באמצעות מכשירים מתקדמים כמו הסרת שיער בשיטת IPL ובשיטות אחרות, טיפולים להצערת עור הפנים והצוואר, טיפולים להבהרת כתמים ועוד.

 

טיפולי פילינג לעור

קוסמטיקאית בנהריה יכולה להציע טיפולי פילינג חדשניים כאשר היום הטרנד בטיפולים הוא פילינג יהלום. פילינג יהלום מסיר את שכבות העור המת ביעילות מרבית וכך ניתן להזין את העור היטב ואת התוצאות רואים כבר לאחר הטיפול הראשון. קוסמטיקאית רפואית או פרא רפואית יכולה להציע גם טיפולי פנים קלסיים שנועדו לפינוק ולניקוי שכבת העור העליונה ואחרי הטיפול זוכים למראה רענן ויפהפה של העור.

 

קוסמטיקה רגילה או רפואית

כאמור, ניתן ליהנות ממגוון טיפולים חיצונים לעור שמטרתם לטפח ולפנק את העור. טיפולים אלה ניתנים על ידי קוסמטיקאית רגילה אך כאשר מעוניינים בטיפולי קוסמטיקה בעלי היבט רפואי כמו טיפולים לשיפור ושינוי איכות ומבנה העור יש לפנות רק אל קוסמטיקאית רפואית בנהריה שמסוגלת לאבחן את העור ולהתאים את שיטות הטיפול והחומרים הפעילים אשר נחוצים לכך.

 

טיפול בבעיות ממוקדות

קוסמטיקאית רפואית רשאית להציע טכניקות טיפול לפתרון בעיות ממוקדות בעור כמו טיפולי הבהרת כתמים, מילוי קמטים, טיפולי מיקרוביוטיק לריפוי אקנה, טיפולי אנטי אייג'ינג להצערת עור הפנים והצוואר, טיפולי פילינג עם חומרים הכוללים ויטמינים, מינרלים וחומצות הפועלים על שכבת העור העמוקה ולא רק החיצונית וכיוצא בזה.

חשוב להדגיש כי טיפולי קוסמטיקה נועדו לגברים ולנשים כאחד. קוסמטיקאית רפואית תתאים את הטיפול הנכון לאחר אבחון מקיף של העור ובעזרת סדרת שאלות לגבי אורח החיים, הרגלי עישון, פעילות גופנית והיסטוריה משפחתית.

כדי ליהנות מפתרון לבעיה או לקבל טיפולי טיפוח מפנקים חשוב לפנות אל קוסמטיקאית מקצועית ומנוסה וכדאי לקבל המלצות לפני התחלת סדרת הטיפולים.

נגישות