פדיקור רפואי בעכו

פדיקור רפואי בעכו

כפות הידיים והרגליים צריכים טיפול מיוחד, ומגיע להם יחס הוגן. את זה הם יקבלו אצל בתיה מכון לטיפוח ויופי המציע ללקוחותיו  טיפולי פדיקור רפואי בעכו.

טיפולי פדיקור רפואי בעכו

כדי לקבל מראה מושלם של כף רגל יש צורך לשמור ולהגן עליהם. דבר ראשון בבית – בעזרת טיפול נכון של כף הרגל על ידי תכשירים מיוחדים למריחה כדי לשמור עליהם מפני יובש, הופעת סדקים וכדומה, ודבר שני במכון קוסמטיקה שיעניק להם את הטיפול הנכון ואת המראה המושלם בעזרת פדיקור מקצועי.

במהלך פדיקור רפואי בעכו מסירים עור קשה מכף הרגל, מטפלים ביבלות (אם יש), פטריות באצבעות זוכות אף הם ליחס הוגן. חשוב מכל לעשות את זה במכון מקצועי ומיומן כדי לשמור על עור כף הרגל מבחינה בריאותית וגם לסייע לריפויו המוחלט.

מניקור רפואי

גם במהלך מניקור רפואי יש להיזהר. אסור להפקיר את אצבעות הידיים לידי מי שלא מיומן. רק במכון קוסמטי מאושר ניתן לעשות מניקור רפואי בטוח ומנוסה.

במהלך מניקור רפואי יתבצע חיטוי נכון של הציפורניים, שיוף מקצועי ומדויק לקבלת מראה ציפורן אסתטי והדבקת ציפורניים בהתאם לבחירת הלקוחה.

בתיה – מכון לטיפוח וליופי

אצל בתיה – מכון לטיפוח ויופי, אין מה לחשוש, אצלנו כל התהליכים של מניקור רפואי או פדיקור רפואי נעשים על הצד הבטיחותי והנכון. אנו מבצעים טיפולי פדיקור מניקור רפואי לידיים ולרגליים שלא נופלים בשום דבר ברמת הבריאות וההיגיינה.

 

ההבטחה והתוצאה

כי אצל בתיה מכון לטיפוח ויופי לא מדברים סתם במילים, אצלו התוצאה היא זו שמדברת. כאשר מטופלת חווה בעצמה שינוי במצב רגליה או ידיה אחרי טיפול מסור במכון שלנו, היא כבר לא צריכה שישכנעו אותה לבוא. עבורה זה מספיק.

נגישות